razem z seniorami

Archiwum aktualności

Szybki kontakt

ul. Jagiellońska 2

41-200 Sosnowiec

tel.: 32 292 32 39

mail:

skorzystaj z formularza

Aktualności

Codzienne zajęcia

Codzienne zajęcia

Podczas codziennych zajec terapeutycznych mieszkańcy wykonują ciekawe, różnorodne projekty. Do jednych z nich należały obrazki z fotograficznych puzzli, torebki filcowe czy ulubione zajęcia kulinarne - frytki. Seniorzy pisali także listy do Świętego Mikołaja i relaksowali się przy muzyce, popijając kawę i herbatę. 

Opublikowano dnia: 2021-10-15

Grzybobranie

Grzybobranie

Słoneczna jesienna pogoda sprzyjała wycieczce na grzyby. Podczas spaceru po lesie uzbieraliśmy kilka ciekawych okazów - kurki, kozaki czerwone, siedzuń sosnowy oraz podgrzybki. Trafiliśmy także na barwne muchomorki. Wycieczka do lasu i udane zbiory wprawiły wszystkich w bardzo dobry nastrój.

Opublikowano dnia: 2021-10-11

Jesienny Kazimierz

Jesienny Kazimierz

Korzystając z pięknej jesiennej pogody wybralismy się do Parku Kuronia w Sosnowcu. Nasi Seniorzy korzystali z walorów zdrowotnych tęzni solankowej. Spacerując po parku oglądali zwierzęta w zoo, zbierali kolorowe liście i kasztany. Po spacerze był słodki poczęstunek w postaci gofrów i lodów. Pogoda i wspaniałe humory wszystkim dopisały.

Opublikowano dnia: 2021-10-05

Wrześniowe duszonki

Wrześniowe duszonki

Słoneczne, ciepłe wrześniowe przedpołudnie mieszkańcy spędzili w ogrodzie. Dla seniorów zorganizowany został poczęstunek w formie pieczonek i żurku. Miła atmosfera panująca podczas spotkania napełniła wszystkich pozytywną energią.

Opublikowano dnia: 2021-09-10

Powitanie lata

Powitanie lata

W związku z rozpoczęciem kalendarzowego lata, spotkaliśmy się licznie w ogrodzie na pieczonkach. Dodatkiem do ziemniaków był przepyszny żurek. Atmosferę umilał nam zaprzyjaźniony Pan Andrzej przygrywając na akordeonie. Pogoda oraz wspaniała atmosfera jak zawsze dopisała.

Opublikowano dnia: 2021-06-30

Przedpołudnia w ogrodzie

Przedpołudnia w ogrodzie

Czerwcowe słoneczne przedpołudnia w ogrodzie zostały umilone naszym mieszkańcom słodkim poczęstunkiem. Pączki dla osłody, arbuz dla ochłody smakują wyśmienicie. Wspólne rozmowy przy kawie wśród zieleni wywołują uśmiech na twarzach seniorów.

Opublikowano dnia: 2021-06-30

EURO 2021

EURO 2021

 W związku z odbywającymi się Mistrzostwami Europy 2021r w piłce nożnej, dla naszych mieszkańców została przygotowana strefa kibica. Mieszkańcy mieli możliwość oglądania i kibicowania wybranym drużynom w tym Polsce.

Opublikowano dnia: 2021-06-30

Smakołyki dla ochłody

Smakołyki dla ochłody

Spotkania w plenerze przy chłodnych smakołykach i napojach upływają w miłej i radosnej atmosferze. Takie przedpołudnia spędzane na swieżym powietrzu są dla naszych mieszkańcow odmianą od codzienności. W otoczeniu pięknej przyrody, śpiewu ptaków, cykaniu świerszczy można sie zrelaksowac.

Opublikowano dnia: 2021-06-18

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1053 54

copyright © 2012-2021 Dom Pomocy Społecznej nr 2 w Sosnowcu

wdrożenie: uchnast.pl