razem z seniorami

Archiwum aktualności

Szybki kontakt

ul. Jagiellońska 2

41-200 Sosnowiec

tel.: 32 292 32 39

mail:

skorzystaj z formularza

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Babciu, Dziadku, cóż Wam damy, jedno serce tylko mamy a w tym sercu same róże, żyjcie więc nam jak najdłużej!

Niechaj Dziadzio z Babunią tak nam długo żyją, póki komar i mucha morza nie wypiją. A Ty mucho! Ty komarze! pijcie wode powoli, aż sie dziadzio i babcia nażyją do woli!

 

Do życzeń złożonych przez pracowników dps dołączają się dzieci oraz młodzież z zaprzyjaźnionych placówek oświatowych.

 

Opublikowano dnia: 2022-01-21

Wspólnie spędzany czas

Wspólnie spędzany czas

W okresie panującej pandemii, staramy sie urozmaicać naszym mieszkańcom dzień powszedni ciekawymi zajęciami. Podczas codziennych spotkań seniorzy przygotowują sałatki, koloruja mandale, przeglądają prase. Tematy zajęć wymyślane są przez terapeute jak i samych mieszkańców. Rehabilitantka prowadzi gimnastykę ogólnokondycyjną dostosowana do możliwości fizycznych naszych seniorów. Spotkania te upływają w miłej atmosferze przy dzwiekach muzyki relaksacyjnej.

Opublikowano dnia: 2022-01-21

Prezenty dla Seniorów

Prezenty dla Seniorów

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Mieszkańcy otrzymali upominki z najlepszymi życzeniami zdrowia, uśmiechu, pogody ducha i wszystkiego co dobre i najlepsze na nowy 2022 rok.

Opublikowano dnia: 2021-12-23

Świąteczne życzenia i podarunki

Świąteczne życzenia i podarunki

W okresie przedświątecznym dzieci i młodzież z zaprzyjaźnionych placówek oświatowych składają naszym Seniorom świąteczne życzenia wraz z drobnymi upominkami. Serdecznie dziękujemy.

Opublikowano dnia: 2021-12-23

Życzenia Bożonarodzeniowe

Życzenia Bożonarodzeniowe

Opublikowano dnia: 2021-12-21

Świąteczne podarunki od uczniów z ZSEiI

Świąteczne podarunki od uczniów z ZSEiI

Z ogromną radością serdecznie dziękujemy wolontariuszom z Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu za świąteczne podarunki. Dziękujemy za zaangazowanie, życzliwośc, za pamięc o Naszych Seniorach w tym trudnym dla wszystkich czasie. To piękny gest pokazujący jak wielkie i wrażliwe macie serca.

Opublikowano dnia: 2021-12-14

Święty Mikołaj dla Seniora

W tym roku po raz pierwszy braliśmy udział we wspaniałej, ogólnopolskiej akcji "Święty Mikołaj dla Seniora." Mieszkańcy z wielką radościa powrócili do lat dzieciństwa pisząc listy do Świętego Mikołaja, w których zawarte były ich marzenia. Licząc na ich spełnienie z nadzieja oczekiwali na finał akcji. Gdy nadszedł czas otrzymywania mikołajkowych podarunków nie obyło się bez łez szczęścia i wzruszenia. Otrzymane paczki były dużą niespodzianką i sprawiły Seniorom wiele radości. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za dobre serce, zaangażowanie, życzliwośc i pamięc o naszych Mieszkańcach w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Opublikowano dnia: 2021-12-08

Święto Niepodległości 2021

Święto Niepodległości 2021

W dniu 10 listopada br. w DPS nr 2 odbyło się spotkanie mieszkańców z zaprzyjaźnionymi wolontariuszami z okazji 103 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Wspólnie odśpiewane pieśni patriotyczne przy akompaniamencie Pana Andrzeja uświetniły narodową uroczystość. 

Opublikowano dnia: 2021-11-10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1055 56

copyright © 2012-2022 Dom Pomocy Społecznej nr 2 w Sosnowcu

wdrożenie: uchnast.pl